sad_pvnDMEs57q
کانن پرشیا

شماره تماس:
01332236000

نشانی :
آدرس فروشگاه : خیابان لاکانی - روبروی بانک ملی / ساعت کار فروشگاه : ۱۰ الی ۲۰ (بجز جمعه و تعطیلات رسمی) کدپستی: ۴۱۴۳۷۷۵۷۶۱

کانن پرشیا

فروشگاه مرکزی کانن گیلان و وبسایت رسمی این فروشگاه با نام "کانن‌پرشیا" به عنوان نماینده فروش محصولات کانن در استان گیلان، تلاش دارد تا بهترین و جدیدترین محصولات دیجیتال از دوربین‌های عکاسی تمامی برندهای معتبر و تجهیزات حرفه‌ای آتلیه‌ای و همچنین تجهیزات اداری همچون پرینتر، اسکنر و... را در دسترس مشتریان خود از سراسر ایران قرار دهد.

ما سعی داریم ارائه محصولات اصل ویژگی شاخص فروشگاه فروشگاه مرکزی کانن باشد که تحت عنوان فروشگاه اینترنتی "کانن‌پرشیا" در فضای مجازی به فعالیت می‌پردازد. متاسفانه هم‌اکنون، خصوصاً در فضای مجازی بسیاری از فروشگاه های آنلاین محصولات غیر اورجینال و حتی رفرش را با قیمت کالای اصلی و حتی بالاتر به فروش می‌رسانند و نتنها باعث نارضایتی مشتریان و هدر رفتن پول و وقت مشتریان می شوند، بلکه باعث اخلال در بازار نیز خواهند شد.


اما "کانن پرشیا" تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست، فروشگاه مرکزی کانن گیلان سال‌هاست که به عنوان فروشگاهی تخصصی واقعی در زمینه محصولات دیجیتال در شهر رشت مشغول به فعالیت است و در زمینه خدمات پس‌از فروش دوربین‌های حرفه‌ای و تجهیزات اداری نیز پیشگام است.

محصولات کانن پرشیا با گارانتی‌های معتبر و تضمین اصالت کالا برای کالاهای اورجینال، در اختیار مشتریان قرارداده می‌شود.