sad_pvnDMEs57q
کانن پرشیا 0


کانن پرشیا

فروشگاه مرکزی کانن گیلان به عنوان نماینده فروش محصولات کانن در استان گیلان، تلاش دارد تا بهترین و جدیدترین محصولات دیجیتال از دوربین‌های عکاسی تمامی برندهای معتبر و تجهیزات حرفه‌ای آتلیه‌ای و همچنین تجهیزات اداری همچون پرینتر، اسکنر و... را در دسترس مشتریان خود قرار دهد می دهد.

ما سعی داریم ارائه محصولات اصل ویژگی شاخص فروشگاه فروشگاه مرکزی کانن باشد که تحت عنوان فروشگاه اینترنتی "کانن‌پرشیا" در فضای مجازی به فعالیت می‌پردازد. متاسفانه هم‌اکنون، خصوصاً در فضای مجازی بسیاری از فروشگاه های آنلاین محصولات غیراورجینال و حتی رفرش را با قیمتی حتی بالاتر از قیمت کالای اصلی به فروش می‌رسانند و نتنها باعث نارضایتی مشتریان و هدر رفتن پول و وقت مشتریان می شوند، بلکه باعث اخلال در بازار نیز شده‌اند. 
اما "کانن پرشیا" تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست، فروشگاه مرکزی کانن گیلان سال‌هاست که به عنوان فروشگاهی تخصصی واقعی در زمینه محصولات دیجیتال در شهر رشت مشغول به فعالیت است و در زمینه خدمات پس‌از فروش دوربین‌های حرفه‌ای و تجهیزات اداری نیز پیشگام است.

تمامی محصولات کانن پرشیا با گارانتی اصلی و اورجینال و نه متفرقه، در اختیار مشتریان قرارداده می‌شود و ضمانت کیفیت محصولات و همچنین ارائه خدمات پس‌از فروش تخصصی نه فقط برای برای کل دوره مصرف خواهد بود.